13 Haziran 2011 Pazartesi

Aran Cucine ve İglo


1962 yılından bu yana artizan üretim tarzını, endüstriyel üretim tarzına taşıyan ve günümüz mutfak dünyasının önde gelen temsilcisi olarak fark yaratan Aran Cucine, kendi ortak yatırımları ile artık Türkiye’de.
İtalya’nın önde gelen mutfak üreticisi Aran Cucine’yi hayata geçiren Renzo Rastelli’nin cesareti ve heyecanı ile üretilen tüm modeller, tasarımlarındaki özgünlüğü ve fonksiyonel çözümleri sayesinde dayanıklı ve zarif olma özelliğine sahip.
Aran Cucine, 120’den fazla ülkeye ihraç edilirken, İtalya’da 1.500’den fazla satış noktasında bulunuyor. Dünyada her sene 60.000’den fazla aile, Aran Cucine’yi tercih ediyor.


Sevgili Tijen 'in daveti ile Aran World Tr 'nin açılışına katıldım.Aran Cucine ve Aran World kurucusu Renzo Rastelli ' nin katılımı ile birlikte gerçekleşen açılışta biz de İglo ürünleri ile yemek etkinliği düzenledik. 
Ama bu etkinliğin en güzel tarafı, İglo mönüsündeki lezzetleri,hem kendimiz hem de açılışa gelen konuklar için hazırladık.Hızlı,pratik ama bir o kadar da  keyifli saatler geçirdik.
Farklı bir deneyim yaşadığım bu güzel gün için Aran World ekibine , İglo 'ya ve Sevgili Tijen 'e çok teşekkür ediyorum..

Ayrıca fotoğraflar için Pelin'e çok teşekkürler :)

5 yorum:

 1. Geç kalmama rağmen güzel bir geceydi:)

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir gün olmuş hepinizin yüzünden belli yaptığınız lezzetleri gelen misafirlere tattırmak ta ayrı bir keyif olmalı ellerine sağlık canım

  YanıtlaSil
 3. Harikaydınız . Teşekkürler.
  Aran World

  YanıtlaSil
 4. Behiyecim davetimize geldiğin için biz teşekkür ederiz. Çok keyifli bir gün oldu gerçekten. Nefis İglo yemekleri eşliğinde ve bol sohbetli:)
  Çok teşekkürler
  Kucak dolusu sevgiler
  Öptüm seni
  (Bu arada mail attım canım sana)

  YanıtlaSil